نمونه کارها - ماهیان زینتی

توضیحات نمونه کار

  ماهیان زینتی

  پیشینه و بازار

  افزایش علاقه جهانی به نگهداری از ماهیان زینتی در آکواریوم به عنوان بخشی از سبک زندگی لاکچری باعث گسترش مداوم تجارت ماهیان آکواریومی در بیش از ۱۲۵ کشور جهان شده است. آسیا با تامین ۵۷ درصد از حجم کل صادرات به عنوان بزرگترین تولید کننده ماهیان زینتی در جهان شناخته می شود. بیشتر ماهیان زینتی در کشورهای در حال توسعه در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری تولید می شوند. تجارت بین المللی ماهیان زینتی، فرصت های شغلی متعددی برای هزاران تن از روستاییان در کشورهای در حال توسعه فراهم نموده است.

   

  صنعت جهانی

  صنعت جهانی ماهیان زینتی شامل بیش از ۲۵۰۰ گونه هستند، که بیش از ۶۰ درصد از آنها منشاء آب شیرین دارند. کشور سنگاپور بزرگترین تولید کننده ماهیان آکواریومی در جهان بوده و کشورهای ژاپن، جمهوری چک، تایلند، مالزی، اندونزی به ترتیب در رتبه های بعدی قرار می گیرند. ایالات متحده با اختلاف فاحش بزرگترین بازار واردات ماهیان زینتی در دنیاست و کشور های انگلستان و آلمان در رده های پایین تر قرار می گیرند. کشورهایی مانند فیلیپین، مراکش و کشورهای منطقه اقیانوس آرام به عنوان تأمین کنندگان اصلی ماهیان زینتی دریایی محسوب می شوند. در نتیجه پیشرفت های مربوط به اصلاح نژاد، خوراک، حمل و نقل و فناوری آکواریوم، هر ساله تعداد بیشتری از گونه های زینتی به بازار جهانی معرفی می شود.

  نقش خوراک در مدیریت آبزی پروری

  با توجه به نقش ۵۰ تا ۷۰ درصدی هزینه خوراک در قیمت تمام شده محصولات آبزی پروری، ضریب تبدیل خوراک (FCR) و سرعت رشد ماهی در افزایش سودآوری مزرعه نقش بسیار تعیین کننده ای را ایفا می نمایند. مدیران، کارشناسان و پرورش دهندگان حرفه ای با انتخاب خوراک با کیفیت و اقتصادی قادر به بهینه سازی مدیریت هزینه خواهند بود.

  گروه بتا با بهره گیری از دانش و فناوری های نوین، محصولاتی در بهینه ترین سطح کیفی و اقتصادی و منطبق با استانداردهای بین المللی تولید می نماید. محصولات بتا شامل انواع خوراک آبزیان پرورشی، در کنار خدمات پس از فروش، تداوم افزایش سودآوری در مزارع آبزی پروری را به ارمغان می آورد.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آنالیز خوراک و جداول غذادهی به بخش پایین صفحه مراجعه نمایید.

  قابلیت های خوراک بتا

  ویژگی های خوراک بتا به شرح زیر می باشد:

  • استمرار در کیفیت خوراک
  • کاهش چشمگیر ضریب تبدیل غذایی (FCR)
  • افزایش ضریب رشد و کاهش طول دوره پرورش ماهی
  • حفظ کیفیت بهینه آب
  • کاهش چشمگیر فضولات و مواد دفعی
  • امکان پرورش در تراکم بالا

   

  خدمات پس از فروش

  مشتریان وفادار گروه بتا می توانند به صورت رایگان از خدمات فنی و پس از فروش بهره مند گردند:

  • بازدید دوره ای از مزارع آبزی پروری و ارائه مشاوره های حضوری
  • مشاوره فنی در ارتباط با مدیریت تغذیه، آب و مکانیزاسیون مزرعه
  • مشاوره اقتصادی در زمینه مدیریت خرید نهاده و فروش محصول
  • مشاوره تلفنی به مشتریان توسط کارشناسان مجرب

  ماهیان-زینتی-محصولات-بتا

  مطالب مرتبط