نمونه کارها - خاویاری

توضیحات نمونه کار

  ماهیان خاویاری

  پیشینه و بازار

  در بازارهای جهانی، ماهیان خاویاری در زمره با ارزشترین ماهیان تجاری محسوب می شوند. در گذشته این ماهیان در تمام نیمکره شمالی زمین پراکنده بودند اما در حال حاضر به دلیل از بین رفتن زیستگاه، تغییرات اکولوژیک و همچنین صید بی رویه تنها محدود به دریای خزر، آزوف، اورال و دریای سیاه شده اند. هرچند بطور محدود و پراکنده در اروپا و آمریکا نیز گونه هایی از تاس ماهیان یافت می شود. در این میان دریای خزر به لحاظ موقعیت ممتاز خود مامن و زیستگاه اصلی ماهیان خاویاری در جهان به شمار می رود. با این حال در سالیان اخیر ذخایر طبیعی ماهیان خاویاری در سراسر جهان با تهدید جدی رو به رو شده اند.
  با توجه به کاهش شدید ذخایر طبیعی و پس از افزایش شدید قیمت خاویار در بازارهای جهانی در سال ۱۹۹۵، صنعت پرورش تاس ماهیان در محیط اسارت فاز جدیدی از توسعه را تجربه نمود. در حال حاضر کشورهای ایتالیا، فرانسه، ایالات متحده و چین در زمینه تکثیر و پرورش ماهیان خاویاری پیشرو می باشند.

  آبزی پروری

  تاسماهیان قابلیت پرورش در آب شیرین تا لب شور (۱۴گرم در لیتر) را داشته و در دمای بین ۲۲-۲۷ درجه سانتی گراد رشد بهینه خواهند داشت. پرورش ماهیان خاویاری در نقاط مختلف جهان در سیستم های متراکم، نیمه متراکم و گسترده صورت می گیرد. تاس ماهیان نیاز به فضا و اکسیژن بالا داشته و در مقابل نوسانات محیطی نسبت به سایر ماهیان از مقاومت بالایی برخوردار هستند. از جمله مزایای پرورشی تاسماهیان، تقاضای بالای بازار جهانی برای خاویار، گوشت و سایر فرآورده های ماهیان خاویاری خصوصاً بچه ماهی می باشد.

  نقش خوراک در مدیریت آبزی پروری

  با توجه به نقش ۵۰ تا ۷۰ درصدی هزینه خوراک در قیمت تمام شده محصولات آبزی پروری، ضریب تبدیل خوراک (FCR) و سرعت رشد ماهی در افزایش سودآوری مزرعه نقش بسیار تعیین کننده ای را ایفا می نمایند. مدیران، کارشناسان و پرورش دهندگان حرفه ای با انتخاب خوراک با کیفیت و اقتصادی قادر به بهینه سازی مدیریت هزینه خواهند بود.

  گروه بتا با بهره گیری از دانش و فناوری های نوین، محصولاتی در بهینه ترین سطح کیفی و اقتصادی و منطبق با استانداردهای بین المللی تولید می نماید. محصولات بتا شامل انواع خوراک آبزیان پرورشی، در کنار خدمات پس از فروش، تداوم افزایش سودآوری در مزارع آبزی پروری را به ارمغان می آورد.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آنالیز خوراک و جداول غذادهی به بخش پایین صفحه مراجعه نمایید.

  قابلیت های خوراک بتا

  ویژگی های خوراک بتا به شرح زیر می باشد:

  • استمرار در کیفیت خوراک
  • کاهش چشمگیر ضریب تبدیل غذایی (FCR)
  • افزایش ضریب رشد و کاهش طول دوره پرورش ماهی
  • حفظ کیفیت بهینه آب
  • کاهش چشمگیر فضولات و مواد دفعی
  • امکان پرورش در تراکم بالا

   

  خدمات پس از فروش

  مشتریان وفادار گروه بتا می توانند به صورت رایگان از خدمات فنی و پس از فروش بهره مند گردند:

  • بازدید دوره ای از مزارع آبزی پروری و ارائه مشاوره های حضوری
  • مشاوره فنی در ارتباط با مدیریت تغذیه، آب و مکانیزاسیون مزرعه
  • مشاوره اقتصادی در زمینه مدیریت خرید نهاده و فروش محصول
  • مشاوره تلفنی به مشتریان توسط کارشناسان مجرب

  ماهیان-خاویاری-محصولات-بتا

  انواع خوراک ماهیان خاویاری

  خوراک-خاویاری

  خوراک خاویاری

  مطالب مرتبط

  [/vc_column]