تازه‌ها

آخرین مطالب

نروژ در سال 2021 تلاش هایش را روی بازاریابی در کشورهای کلیدی متمرکز می سازد

تلاش های بازاریابی نروژ در سال 2021 در صنعت سیفود

بازاریابی-نروژ

Gunnar Vie نماینده NSC در ژاپن

شورای سیفود نروژ (NSC) اعلام کرد، تلاش های بازاریابی نروژ در سال 2021 روی مناطق جغرافیایی مهم و کلیدی متمرکز خواهد بود.

Borge Gronbech مدیر عملیات های جهانی NSC گفت: «هرچه زودتر ما در مورد برنامه های سال بعد به نتیجه برسیم، برای موفقیت در دخیل کردن صادرکنندگان و این صنعت بنیان بهتری خواهیم داشت.»

بودجه بازاریابی این شورا برای 2021، 266 میلیون کرون (28/7 میلیون دلار) در نظر گرفته شده است.

او گفت: «بازارهای هسته ای ما مانند فرانسه، پرتغال، ژاپن و بریتانیا، اولویت اول برای سال آینده محسوب می شوند. اما ما باید انعطاف پذیر باشیم. بنابراین فعالیت بازاریابی ما به طور مستمر با چالش های حاصل از پاندمی انطباق می یابد.»

این صنعت در نروژ مشخص کرده که نمی خواهد محصول خود را در سطح بیش از وسیع و کم عمق صادر کند. در عوض، هدفش این است که تأثیر بیشتری روی بازارهای کلیدی ایجاد نماید.

سطح سرمایه گذاری در بازارهای جدید از سال 2020 تغییری نخواهد داشت.

برای سالمون، درصدی از فروش که برای بازاریابی به NSC تعلق می گیرد در 2016 و 2017 کاهش یافت. برای 2021 بودجه سالمون 120 میلیون کرون خواهد بود. کاهش بودجه به معنی پایان فعالیت NSC در تعدادی از بازارهاست، و سال آینده این اتفاق برای لهستان و بریتانیا خواهد افتاد.

23 میلیون کرون به بازاریابی سالمون، روغنماهی و saithe در فرانسه اختصاص می یابد. 18/5 میلیون و 19 میلیون کرون نیز به ترتیب صرف اسپانیا و آلمان خواهد شد.

کانون بازاریابی برای سالمون و قزل آلا در فرانسه، آلمان و ایتالیا، و برای سفیدماهیان در فرانسه، بریتانیا، و برای ماهیان پلاژیک در ژاپن، کره جنوبی و چین و برای صدف ها در چین و کره جنوبی خواهد بود.

جهت مشاهده مقالات مرتبط با تجارت و آبزی پروری سالمون بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

سالمون و بتا