تازه‌ها

آخرین مطالب

نروژ در سال ۲۰۲۱ تلاش هایش را روی بازاریابی در کشورهای کلیدی متمرکز می سازد

تلاش های بازاریابی نروژ در سال ۲۰۲۱ در صنعت سیفود

بازاریابی-نروژ

Gunnar Vie نماینده NSC در ژاپن

شورای سیفود نروژ (NSC) اعلام کرد، تلاش های بازاریابی نروژ در سال ۲۰۲۱ روی مناطق جغرافیایی مهم و کلیدی متمرکز خواهد بود.

Borge Gronbech مدیر عملیات های جهانی NSC گفت: «هرچه زودتر ما در مورد برنامه های سال بعد به نتیجه برسیم، برای موفقیت در دخیل کردن صادرکنندگان و این صنعت بنیان بهتری خواهیم داشت.»

بودجه بازاریابی این شورا برای ۲۰۲۱، ۲۶۶ میلیون کرون (۲۸/۷ میلیون دلار) در نظر گرفته شده است.

او گفت: «بازارهای هسته ای ما مانند فرانسه، پرتغال، ژاپن و بریتانیا، اولویت اول برای سال آینده محسوب می شوند. اما ما باید انعطاف پذیر باشیم. بنابراین فعالیت بازاریابی ما به طور مستمر با چالش های حاصل از پاندمی انطباق می یابد.»

این صنعت در نروژ مشخص کرده که نمی خواهد محصول خود را در سطح بیش از وسیع و کم عمق صادر کند. در عوض، هدفش این است که تأثیر بیشتری روی بازارهای کلیدی ایجاد نماید.

سطح سرمایه گذاری در بازارهای جدید از سال ۲۰۲۰ تغییری نخواهد داشت.

برای سالمون، درصدی از فروش که برای بازاریابی به NSC تعلق می گیرد در ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ کاهش یافت. برای ۲۰۲۱ بودجه سالمون ۱۲۰ میلیون کرون خواهد بود. کاهش بودجه به معنی پایان فعالیت NSC در تعدادی از بازارهاست، و سال آینده این اتفاق برای لهستان و بریتانیا خواهد افتاد.

۲۳ میلیون کرون به بازاریابی سالمون، روغنماهی و saithe در فرانسه اختصاص می یابد. ۱۸/۵ میلیون و ۱۹ میلیون کرون نیز به ترتیب صرف اسپانیا و آلمان خواهد شد.

کانون بازاریابی برای سالمون و قزل آلا در فرانسه، آلمان و ایتالیا، و برای سفیدماهیان در فرانسه، بریتانیا، و برای ماهیان پلاژیک در ژاپن، کره جنوبی و چین و برای صدف ها در چین و کره جنوبی خواهد بود.

جهت مشاهده مقالات مرتبط با تجارت و آبزی پروری سالمون بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

سالمون و بتا